ערוץ 21 (הקניות) בשידור חי לצפייה ישירה איכות HD

לצפייה בנייד לחצו
ערוץ 21 לצפייה ישירה - ערוץ 21 שידור חי - ערוץ 21 שידור ישיר - ערוץ 21 לצפייה ישירה - ערוץ 21 שידור חי - ערוץ 21 שידור ישיר - ערוץ עשרים ואחד לצפייה ישירה - ערוץ הקניות שידור חי - ערוץ הקניות שידור ישיר באיכות HD ובחינם, השידור פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא הפסקה! השידור מותאם למחשב ולכל מכשיר נייד פלאפון, סמארטפון - אייפון, גלקסי, אנדרואיד, טאבלטים ועוד..

תקציר הערוץ: ערוץ הקניות הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי מסחרי המתמחה בהצגת ומכירת מוצרי צריכה לקהל הצופים. בכל תוכנית (למעט "TV שופ אמריקה") יש מנחה אשר מציג את המוצרים אשר יהיו בתוכנית בתחילת ובסוף התוכנית. כל מוצר מוצג על ידי סרטון קצר של עד 5 דקות. במהלך השידור מזכיר המנחה את המוקד הטלפוני ואת אתר האינטרנט של הערוץ, דרכם ניתן לרכוש את המוצרים. בכל חודש יש 2-3 ימי צילום מרוכזים, ובכל יום שכזה מצלמים כ-20 סרטונים. הערוץ, הניתן לקליטת על ידי מנויי Yes הטלוויזיה בלוויין ו-HOT, משדר 24 שעות ביממה במשך כל השנה (למעט יום כיפור וימי זיכרון). שידורי הרצף מתחילים בשעה 14:00, ונמשכים עד חצות. בשאר שעות היום משדרים את התוכניות בשידור חוזר. הערוץ הוקם בשנת 1995 על ידי חברת "גלובוס גרופ" וקבוצת "דחף". משרדי הערוץ ממוקמים בשדרות ירושלים בתל אביב-יפו, ואולפני השידור ממוקמים בנווה אילן. מנכ"ל הערוץ הוא אורן ז'ורבין.
ערוץ 21 (הקניות) בשידור חי לצפייה ישירה איכות HD ערוץ 21 (הקניות) בשידור חי לצפייה ישירה איכות HD Reviewed by זהבי עצבני on מאי 20, 2017 Rating: 5