ערוץ כאן 11 בשידור חי - ישיר לצפייה ישירה


לצפייה בנייד לחצו
ערוץ 1 החדש בשידור חי - ערוץ 11 החדש לצפייה ישירה - ערוץ 1 שידור חי, ערוץ כאן. ערוץ מרכזי של ישראל. בערוץ סדרות טלוויזיה, חדשות ערוץ כאן ותוכניות מקור. ערוץ כאן בשידור חי באינטרנט, תומך באנדרואיד ואייפון. ערוץ הטלוויזיה של תאגיד השידור הישראלי, ערוץ כאן שידור ישיר באיכות HD ובחינם, השידור פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא הפסקה! השידור מותאם למחשב ולכל מכשיר נייד פלאפון, סמארטפון - אייפון, גלקסי, אנדרואיד, טאבלטים ועוד..


תקציר הערוץ: תאגיד השידור הישראלי (בעבר: תאגיד השידור הציבורי), המציג עצמו במותג כאן, הוא תאגיד סטטוטורי ישראלי שהוקם בשנת 2015 מכוח חוק השידור הציבורי הישראלי, לשם החלפתה של רשות השידור, שהחוק מורה על סגירתה. התאגיד החל לשדר, בטלוויזיה וברדיו, ב-15 במאי 2017. מנכ"ל התאגיד הוא אלדד קובלנץ, והיו"ר הוא גיל עומר. במרץ 2017 פעל ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לסגירת התאגיד, מול התנגדותו של שר האוצר, משה כחלון. השניים הגיעו לפשרה לפיה הפעלת התאגיד תידחה ל-15 במאי, ללא חטיבת החדשות, שתוקם מאוחר יותר כגוף נפרד. שידורי טלוויזיה של התאגיד הם בערוצים 11 ו-33. בשונה מחלוקת השעות שהייתה בערוץ הראשון של רשות השידור, ערוץ "כאן 11" של התאגיד אינו חולק שעות שידור עם הטלוויזיה החינוכית, אלא משדר את תכני התאגיד לאורך כל שעות היום.
ערוץ כאן 11 בשידור חי - ישיר לצפייה ישירה ערוץ כאן 11 בשידור חי - ישיר לצפייה ישירה Reviewed by זהבי עצבני on יוני 11, 2017 Rating: 5