פולדארק עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה הפרק המלא

במקום הפרק מופיע לכם שגיאה כמו בתמונה?

פולדארק עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה - פולדארק עונה 1 פרק 1 להורדה -מגורש עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, Poldark עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה - פולדארק עונה 1 פרק 1 תרגום מובנה לצפייה ישירה או להורדה - פולדארק (Poldark 2017) עונה 1 פרקים מלאים עם תרגום מובנה בעברית / כתוביות בעברית - באיכות HD ובחינם!

תוצאת תמונה עבור ‪Poldark‬‏
תקציר הסדרה: רוס פולדארק (איידן טרנר), גיבור בעל נפש עצמאית, לב טהור וכתפיים רחבות, בן אצילים קשוח מסוגר עם צלקת רומנטית על לחיו, החוזר ממלחמת העצמאות בארצות הברית. עם שובו הוא מגלה כי אביו מת, וכי ביתו בקרומוול, אדמותיו והמכרה של משפחתו הרוסים, ונורא מזה - כי אהובת לבו עתידה להינשא לאחר. האהובה, אליזבת (הידה ריד), היתה בטוחה שבשלוש שנות היעדרותו במלחמה, הוא מת, ולכן התארסה לבן דודו של רוס, פרנסיס (קייל סולר). לבו של פולדארק שבור, וכך גם ביתו, אבל הוא עושה כל שביכולתו המופלאה לאחות את השברים מכאן ומכאן. רשימת המטלות של פולדארק ארוכה; כשהוא אינו עסוק בחינוך המשרתים העצלנים שלו, הוא צריך להדוף את המניפולציות של דודו (וורן קלארק), ולסלק את העפר ואת האדמה החוסמים את המכרה של משפחתו. כאילו לא די בזה, הוא מצליח להציל את דמלזה (אלינור טומילסון) מאביה המתעלל ולשכן אותה בביתו.
פולדארק עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה הפרק המלא פולדארק עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה הפרק המלא Reviewed by זהבי עצבני on יוני 04, 2017 Rating: 5