החברים של נאור עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה הפרק המלא

במקום הפרק מופיע לכם שגיאה כמו בתמונה?
לצפייה בנייד לחצו


החברים של נאור עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה - החברים של נאור עונה 4 פרק 9 להורדה - החברים של נאור 2017 פרק 9 לצפייה ישירה או להורדה - החברים של נאור עונה 4 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות!

תקציר הסדרה: החברים של נאור היא קומדיית מצבים ישראלית אשר משודרת בערוץ 10 החל משנת 2006. יוצר הסדרה הוא נאור ציון אשר כתב גם את כל פרקי הסדרה, ביים אותם וכיכב בהם. זו הסדרה המתוסרטת המצליחה והארוכה ביותר שערוץ 10 הפיק עד כה. שיר הפתיחה של הסדרה, "לא נרדמת תל אביב" נכתב, הולחן (והושר במקור) על ידי דני רובס, ומושמע בסדרה בביצועה של עדי כהן. את מעברוני המוזיקה שנשמעים במהלך הפרקים מנגן אבי סינגולדה. הסדרה שודרה במקור בערוץ 10 במשך 3 עונות עד אוגוסט 2011. ב-4 בספטמבר 2011 עבר נאור מערוץ 10 לזכיינית ערוץ 2 "רשת" ובכך הפכה העונה השלישית לאחרונה של הסדרה עד אז. ב-13 ביולי 2016, כ-5 שנים מאז שידורה המקורי האחרון, הודיע נאור ציון כי הסדרה תחזור לעונה רביעית (ללא רונית איבגי) בערוץ 10. צילומי העונה הרביעית החלו באוגוסט 2016. באביב 2012 החלו שידורים חוזרים של הסדרה בערוץ הוט קומדי סנטרל. סקירה כללית: הסדרה מתמקדת בארבעה חברים טובים, רווקים בשנות השלושים לחייהם, אשר גרים בלב תל אביב - נאור (נאור ציון), וייסמן (בני אבני), דדי (יובל סמו), עומרי (יוני זיכהולץ), מיקה (תמר קינן - עונה 1 ו-2) ודפי (מלי לוי - עונה שלישית). בתחילת כל פרק מופיע נאור מול קהל בקטע סטנד-אפ. הנושא עליו הוא מדבר בקטע הסטנד-אפ קשור בדרך כלל למאורע המרכזי בפרק. מבנה זה מרמז על מקורות ההשראה של ציון, ומטשטש במכוון את ההבדלים שבין הסטנדאפיסט נאור ציון לבין דמותו הבדיונית בסדרה. בדומה לסדרה פאזל, 'החברים של נאור' שואבת במודע השראה מסיינפלד, שהייתה לשם דבר בעולם הטלוויזיה של שנות התשעים, והיוותה השראה לקומדיות רבות. הנושא המרכזי הנידון בכל פרק סובב סביב חייהם של ארבעה רווקים תל אביביים, תוך הקצנת מצבי היום-יום.
החברים של נאור עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה הפרק המלא החברים של נאור עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה הפרק המלא Reviewed by זהבי עצבני on מאי 25, 2017 Rating: 5