החץ הירוק עונה 5 פרק 23 לצפייה ישירה הפרק המלא

במקום הפרק מופיע לכם שגיאה כמו בתמונה?
לתשומת לבך: פרק 23 הוא הפרק האחרון בעונה 5
החץ עונה 5 פרק 23 לצפייה ישירה, החץ הירוק עונה 5 פרק 23 להורדה, החץ הירוק עונה 5 פרק 23 לצפייה ישירה או להורדה, Arrow עונה 5 פרק 23 לצפייה ישירה או להורדה, The Arrow עונה 5 פרק 23 לצפייה ישירה או להורדה, החץ הירוק עונה 5 פרקים מלאים עם תרגום מובנה בעברית / כתוביות בעברית ובאיכות HD בלעדית!

תוצאת תמונה עבור החץ הירוקתקציר הסדרה: לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. כשאוליבר מתחבר שוב אל הקרובים אליו, הוא בחשאות מקים את קבוצת "החץ הירוק" - משמר אזרחי המתקן את טעויות משפחתו ובנוסף נלחם בתחלואי החברה ומנסה להחזיר את סטארלינג סיטי לקדמותה. ביומו הרגיל אוליבר משחק כרודף עשיר, חסר דאגות ורשלן אשר מוקף בנהגו ושומר הראש שלו, ג'ון דיגל - אשר מסתיר את זהותו הסודית, ולאחר מכן חוזר אל חסות האפלה בזהירות. אך עם זאת, אביה של לורל, הבלש קוונטין לאנס, נחוש בדעתו לעצור את פעילות המשמר האזרחי בעירו.
החץ הירוק עונה 5 פרק 23 לצפייה ישירה הפרק המלא החץ הירוק עונה 5 פרק 23 לצפייה ישירה הפרק המלא Reviewed by זהבי עצבני on מאי 28, 2017 Rating: 5